Ławki 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 59 elementów
Ławki

Drewniane ławki ogrodowe

Drewniana ławka ogrodowa w stylu angielskimŁawki z drewna teakowego są doskonałe dla miłośników ekologicznych rozwiązań. Wraz z ceną idzie w parze ergonomia i funkcjonalność mebli. Wyprofilowane oparcia ławek ogrodowych drewnianych sprawiają, że siedzący nie odczuwają żadnego zmęczenia i bólu kręgosłupa. Oferowane tutaj egzotyczne meble są odporne na zmienne warunki pogodowe i ślady długotrwałego użytkowania, dzięki czemu nie wymagają dużego nakładu prac pielęgnacyjnych. To istotna zaleta, gdyż ławka ogrodowa drewniana na co dzień zmaga się z naturą.

Prezentowane tutaj drewniane ławki ogrodowe to idealne rozwiązanie nie tylko do przydomowych ogrodów. Angielska stylistyka sprawia, że meble te, wykonane z drewna teakowego prezentują się także doskonale nie tylko w przestrzeni ogrodowej, lecz także na tarasach i balkonach nowoczesnych apartamentowców w Poznaniu, Wrocławiu czy Warszawie.--updw--

Ławeczki ogrodowe z drewna teakowego

Trudno dziś znaleźć moment tylko dla siebie. Każdą wolną chwilę powinniśmy należycie celebrować, najlepiej w bliskości z naturą. Wychodząc naprzeciw potrzebom Polaków z Warszawy, Krakowa oraz innych miast, importujemy z Indonezji piękne, trwałe meble wypoczynkowe. Powstają one w najlepszych azjatyckich manufakturach w wyniku precyzyjnej obróbki drewna teakowego. W teaku drzemie pozytywna energia, która dobrze oddziałuje na organizm.

Nasze wyroby z twardego, zasobnego w oleje i żywicę drewna, to stabilne konstrukcje. Zaprojektowano je tak, by bez problemu mogło siedzieć na nich kilka osób jednocześnie. Oryginalny design gwarantuje ponadto, że ławka będzie z powodzeniem spełniać również funkcje dekoracyjne. Szczególnie pod tym względem wyróżniają się białe meble wykonane w angielskiej stylistyce.

Ławki ogrodowe dostępne są w różnych rozmiarach oraz w kolorze białym. Obejmujemy naszym zasięgiem głównie Poznań, Wrocław, Kraków i Warszawę, jednak również Klienci z innych miast Polski mogą wybierać spośród naszych wielu różnych wzorów i modeli. Zapraszamy do zapoznania się z galerią.

Ekskluzywne ławki ogrodowe z drewna

Wszystkie ławki drewniane ogrodowe znajdujące się w ofercie TeakMeble to produkty, których wykonanie kosztowało wiele pracy oraz starań. Egzotyczne drewno teakowe zostało specjalnie obrobione w azjatyckich manufakturach, których pracownicy doskonale rozumieją, jak istotny jest szacunek do tworzywa, z którego mają powstać wytrzymałe i estetyczne meble. Firma TeakMeble sprowadza produkty, m.in. ławki ogrodowe i przewozi je do miast takich jak Poznań, Warszawa czy Wrocław. Dzięki temu, po tygodniach starań oraz pracy, klienci mogą cieszyć się wyborem spośród niepowtarzalnych, estetycznych i niezwykle trwałych mebli. Ławki drewniane z drewna pasują do każdego typu ogrodu, a białe ławki zadowolą gusta nawet najbardziej wymagających, którzy szukają unikatowego wzornictwa. Poznań, Wrocław – niezależnie gdzie szukasz mebli z egzotycznego drewna teakowego, dzięki firmie TeakMeble zawsze odnajdziesz taką samą, wysoką jakość. Ławki ogrodowe drewniane to opcja dla najbardziej wymagających, którzy doskonale wiedzą, czego potrzebują.

 Zobacz także: