3-osobowe 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów
3-osobowe

Ławki ogrodowe drewniane 3-osobowe

Ławka ogrodowa drewnianaPiękne i funkcjonalne - właśnie takie są nasze ławki ogrodowe drewniane. Ich projekty są tworzone przez najlepszych specjalistów, którzy nadają meblom szykownego wyglądu. Dodatkowo są one wygodne w użytkowaniu i eleganckie. Cechują je między innymi:

 • łagodnie zaokrąglone podłokietniki,
 • dekoracyjne wzmocnienia stelaża,
 • proste oraz wyszukane kształty oparć,
 • wygodne siedziska z opcją dodania miękkich poduszek,
 • wsporniki na stopy, które zamontowane są na odpowiedniej wysokości,
 • masywne nogi zapewniające stabilność.

Ławki ogrodowe drewniane — projekty, na które warto zwrócić uwagę

W tym miejscu postaramy się podpowiedzieć jak dobrze dobrać projekt ogrodowych ławek drewnianych do otoczenia. Ich rama powinna być przede wszystkim zabezpieczona przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, dlatego nasze meble są odporne na:

 • wilgoć,
 • mróz,
 • wysokie temperatury,
 • promieniowanie UV.

Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu odpowiednich materiałów, takich jak długowieczny teak. To specyficzne drewno znalazło zastosowanie w meblarstwie oraz żeglarstwie (pokłady). Surowiec ten zyskał swoją popularność dzięki wysokiej zawartości:

 • naturalnych substancji oleistych,
 • kwasu krzemowego.

Wszystko to sprawia, że zrobiona z teaku ławka ogrodowa, nie nasiąka wodą i może być wystawiona na bezpośrednie działanie Słońca. Poza tym drewniane elementy oparcia i siedziska mają bardzo elegancki wygląd. Zawdzięczają go naturalnemu kolorowi i słojom, które są wyraźnie widoczne na deskach i belkach.

Klasyczne ławki ogrodowe drewniane — najlepsze projekty

Dla osób ceniących sobie tradycyjne ławki drewniane przygotowaliśmy naprawdę ciekawe projekty. Wśród nich znaleźć można 2,3 i 4-osobowe meble ogrodowe. Ich charakterystyczną cechą jest prosta forma oraz wysokie i komfortowe podłokietniki. Całość dopełnia przestronne i solidne siedzisko. Zwracamy również uwagę na to, że każdy detal drewnianej ławki ogrodowej jest precyzyjnie dopracowany.

Elegancka, szykowna a może nowoczesna ławka ogrodowa drewniana?

Każdy teren zielony będzie doskonałym miejscem dla wytwornej ławki ogrodowej typu Marlborough/Lutyens z naszej oferty. Wykonaliśmy ją nawiązując do projektów Sir Edwina Lutyensa. Linia i barwa tego mebla doskonale wpasowują się w pełną zieleni i kwiatów przestrzeń. Drewniane oparcie ma piękne, lekko pofalowane wykończenie, które wzorowane jest na dziewiętnastowiecznych meblach angielskich.

Na drugim biegunie naszej oferty znajdziesz projekty w stylu nowoczesnym. Mają one zazwyczaj proste konstrukcje. Wśród limitowanych serii można kupić egzemplarze będące prawdziwymi, małymi dziełami sztuki.

Na co zwracamy uwagę w projektach drewnianych ławek ogrodowych?

Najważniejszą wytyczną, którą kierujemy się każdego dnia w naszej pracy, jest sprostanie oczekiwaniom wszystkich Klientów. Z tego powodu możemy się pochwalić bardzo rozbudowanym katalogiem pięknych ławek , z których każda jest wykonana z najwyższej jakości materiałów. Gwarantujemy, że każdy będzie zadowolony z naszych mebli ogrodowych - zapraszamy do składania zamówień.

 Zobacz także: