Leżaki 
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Leżaki

Ogrodowe leżaki drewniane

Posiadamy szeroki wybór leżaków i leżanek ogrodowych. Wszystkie ogrodowe meble wypoczynkowe z naszej oferty wyprodukowane są z drewna teakowego, co gwarantuje wysokiej jakości wykonanie oraz ponadczasowe wzornictwo. Dzięki temu leżaki i leżanki używane w ogrodzie są one nadzwyczaj odporne nie tylko na ślady użytkowania i warunki pogodowe, ale także upływ czasu. Każdy leżak ogrodowy to mebel na wiele lat.

Oferowane przez nas leżaki i leżanki przeznaczone do ogrodu są specjalnie profilowane i regulowane w wielu płaszczyznach. To zapewnia najwyższy komfort wypoczynku – można łatwo i szybko zmienić ustawienia w meblu wedle własnych preferencji. Nasze propozycje leżaków i innych wyrobów rodem z Indonezji, doskonale pasują do ogrodów naturalnych i tematycznych. Świetnie sprawdzą się także na balkonach i tarasach wielkomiejskich metropolii, takich jak Poznań, Kraków, Wrocław czy Warszawa.

Odpoczynek blisko natury

Ogród jest idealnym miejscem na odpoczynek, nabieranie sił i relaksowanie się po pracy. Właśnie dlatego zajęliśmy się dystrybucją mebli wypoczynkowych. Spośród najlepszych rozwiązań wybraliśmy drewno teakowe – ciężkie, piękne i wyjątkowo odporne na zniszczenia. Bliskość natury jest dziś nieocenioną wartością, dlatego rekomendujemy wszystkim leżakowanie na blisko stuletnim drewnie, bogatym w żywice i oleje.

Leżaki ogrodowe drewniane

Zieleń, trawa, zachwycające kwiaty oraz drzewa dające cień – taka wizja ogrodu jest piękna, ale brakuje w niej elementu, dzięki któremu możliwe będzie napawanie się spokojem oraz przyjazną aurą natury. Leżak drewniany ogrodowy jest tym, czego potrzebuje każdy właściciel przestronnego balkonu, tarasu czy przydomowego ogrodu. Niezależnie od tego, ile terenu zielonego masz do dyspozycji, leżaki ogrodowe świetnie sprawdzają się zarówno w chwilach popołudniowych chwil relaksu, jak i czasie weekendowych spotkań ze znajomymi. Firma TeakMeble importuje swoje meble do kilku największych miast w Polsce. Teren działalności to m.in. Kraków, Warszawa, Poznań czy Wrocław. Jednak oprócz tak dużych miejsc jak Kraków, leżanki ogrodowe sprowadzane są też do wielu innych sklepów znajdujących się na terenie całego kraju. Dzięki temu każdy może poczuć komfort, wygodę oraz niezawodną wytrzymałość każdej leżanki czy innego mebla, np. stołu czy krzeseł. To zakup na lata – taki, którego nie sposób żałować, ponieważ wytrzymuje nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne i fantastycznie sprawdza się podczas codziennego użytkowania.

Zapraszamy do zaznajomienia się z naszym asortymentem. Chętnie pomożemy wybrać optymalne dla Państwa rozwiązanie!