Meble na taras i patio 
Meble na taras i patio

Meble wypoczynkowe na taras i patio

Meble tekowe na tarasWśród mebli ogrodowych na patio należy szukać takich ich rodzajów, które zniosą wszystkie wyzwania związane z użytkowaniem na zewnątrz – zmianę temperatur, deszcz, narażenie na promienie słoneczne. Teak to idealny wybór – wszystko dzięki naturalnej odporności. Drewniane meble na taras cechuje także ponadczasowa estetyka, dzięki której korzystanie m.in. z krzeseł czy foteli możliwe jest przez wiele sezonów.--updw--

Funkcjonalne krzesła i fotele

Właściciele przydomowych tarasów doskonale wiedzą, że w pełnym relaksie wśród drzew, krzewów i intensywnie pachnących kwiatów najlepiej pomaga wygodny fotel i praktyczny stół, na którym w razie przybycia gości można rozłożyć talerze. Taras to miejsce o wielu funkcjach – tu bawią się dzieci, dorośli spędzają tu swój wolny czas po pracy, a w weekendy właśnie taras jest centrum życia, zwłaszcza w sezonie letnim, gdy można rozpalić grilla lub spędzić sobotę pod gołym niebem, czytając książkę. Meble ogrodowe na taras to produkt, który powinien charakteryzować się funkcjonalnością, praktycznością oraz nienaganną estetyką.

Wygodne stoły

Meble ogrodowe na patio to także stoły – duże, wygodne, dzięki którym możliwe jest goszczenie rodziny i przyjaciół. Obiad w gronie rodziny nie musi być nudny – latem warto korzystać z dobrej pogody. Teak jest przyjemny w dotyku, cechuje się ciekawą, miodową barwą, która komponuje się z zielenią roślin. Naturalne materiały użyte w produkcji tego typu mebli idealnie współgrają z przyrodą, która obecna jest na tarasie. Drewno jest w tym przypadku bardziej właściwe niż metal czy plastik, które mogą nie komponować się tak dobrze z aranżacją przestrzeni ogrodu.

Drewniane meble tarasowe

Firma TeakMeble od lat proponuje najlepszą jakość mebli ogrodowych na patio, nieustannie szukając nowych rozwiązań i interesujących modeli, które sprostają oczekiwaniom klientów. Niezależnie od tego, czy meble mają znaleźć się w uporządkowanym, minimalistycznym ogrodzie, czy dzikiej, żywej przestrzeni – teak zawsze wpisuje się swoją estetyką w aranżację. Uzupełnia ją o szyk oraz wygodę. Dzięki odpowiednim parametrom, zmagazynowaniu żywicy i oleju, meble z teaku sprawdzają się w każdych warunkach.