O firmie

TeakMeble
ul. Czajkowskiego 4
64-100 Leszno
PL - Polska


tel. +48 667 603 330
tel. +48 792 621 708
email: info@teakmeble.pl

Bank MILLENNIUM
62 1160 2202 0000 0003 8627 2118

Firma Teakmeble specjalizuje się w produkcji mebli ogrodowych z drewna teakowego. Drewno teakowe używane do produkcji naszych mebli kupujemy wyłącznie z licencjonowanych plantacji Perum Perhutani należących do indonezyjskiego rządu. Od wielu lat podróżujemy w tamtą stronę świata, aby osobiście wybierać, a następnie oferować Państwu perełki indonezyjskiego rzemiosła.

W naszej ofercie posiadamy meble ogrodowe, produkowane w tradycyjnych indonezyjskich manufakturach. Każdy mebel wykonywany jest ręcznie z litego drewna, nie stosuje się żadnych materiałów zastępczych typu płyty czy sklejki. Nasze produkty charakteryzują się dużą masywnością i trwałością - takich mebli nie znajdą Państwo w żadnym "supermarkecie". Waga niektórych oferowanych przez nas stołów dochodzi nawet do 100 kg. Tak solidny materiał oraz wysoka jakość wykonania gwarantują, że nasze meble będą Państwu służyć przez wiele lat.

Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów jest przyznany nam certyfikat indonezyjskiej agencji rządowej - Perum Perhutani specjalizującej się w uprawie drewna teakowego. Drzewa teakowe osiągają tam wiek od 50 do 80 lat, co jest niezbędnie do wykształcenia ekstremalnie twardego drewna twardzielowego oraz zmagazynowania odpowiedniej ilości olei i żywicy. Tylko drewno takiej jakości posiada legendarne cechy, dzięki którym teak jest tak znany i ceniony na całym świecie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Teakmeble.