Stoły 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 61 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 61 elementów
Stoły

Drewniane stoły ogrodowe

Stół ogrodowy drewniany z drewna tekowegoPrezentujemy Państwu drewniane stoły ogrodowe dostępne w wersji prostokątnej i owalnej. Tak jak pozostałe meble, wykonane są one z drewna teakowego, stanowiąc połączenie klasycznej estetyki i najwyższej solidności wykonania. Zastosowanie ciężkiego teaku sprawia, że oferowane sprzęty, niezależnie od rodzaju znajdującego się pod nimi gruntu, są bardzo stabilne. Stanowią ponadto idealne uzupełnienie dla elegancko urządzonego ogrodu, znakomicie harmonizując z otaczającą zielenią.

Stoły ogrodowe dostępne są w wielu rozmiarach. W małym ogrodzie i dla małej rodziny idealny będzie niewielki stół 4-osobowy. Dla miłośników garden party proponujemy stoły 6- bądź 10-osobowe. W ofercie posiadamy także praktyczny stół ogrodowy drewniany rozkładany. W wersji złożonej zajmuje niewiele miejsca, zaś po rozłożeniu może służyć wielopokoleniowej rodzinie.--updw--

Biesiadowanie blisko natury

Jedzenie z rodziną i przyjaciółmi pod gołym niebem to przyjemność, która wzmacnia więzi i zwiększa apetyt na życie. Z tą myślą zajmujemy się dystrybucją egzotycznych mebli teakowych na terenie Polski. Te trwałe, niemal niezniszczalne sprzęty do ogrodu wykonywane w indonezyjskich manufakturach. Rosnące w azjatyckim klimacie drzewo teak gromadzi substancje oleiste i żywicowe, dzięki czemu po obróbce zachowuje najlepsze cechy użytkowe.

Drewniany stół ogrodowy świetnie sprawdza się nie tylko na podmiejskich działkach, wiejskich werandach czy letnich ogrodach miejskich Warszawy, Wrocławia czy Poznania. To rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie naturalne materiały i ekologię.

Drewniany stół ogrodowy drewniany – rozkładany

Teak to ponadczasowa estetyka i niezwykła trwałość, natomiast firma TeakMeble gwarantuje funkcjonalność wszystkich proponowanych przez siebie modeli. Dzięki temu stoły ogrodowe drewniane, szczególnie modele rozkładane, zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Złożone zajmują niewiele miejsca, są też łatwiejsze w przenoszeniu oraz ustawianiu na tarasie. Po rozłożeniu zapewniają wygodne miejsce dla wielu osób, dzięki czemu nawet duża impreza rodzinna będzie równoznaczna z komfortem. Stół ogrodowy drewniany rozkładany to także ponadczasowa estetyka i przyjemny, miodowy kolor.

Drewniane stoły ogrodowe

Drewniany stół ogrodowy sprawdzi się w każdej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy posiadamy duże tereny zielone, mały przydomowy ogródek – to meble, dzięki którym można komfortowo spędzać czas. Stoły drewniane do ogrodu to opcja zarówna dla osób, które cenią sobie wygodny odpoczynek po pracy i obiad na świeżym powietrzu, jak dla tych, którzy stylowe meble ogrodowe wykorzystują głównie podczas weekendowych spotkań ze znajomymi. Firma TeakMeble rozpowszechnia egzotyczne stoły ogrodowe na terenie całej Polski, głównie miast takich jak Kraków, Poznań, Warszawa i Wrocław. Jeśli więc interesuje Cię stół drewniany ogrodowy, którym będziesz się cieszyć nie przez kilka tygodni, ale przez kilka długich sezonów – poznaj zalety drewna tekowego. To właśnie dzięki niemu wszystkie produkty z oferty są tak trwałe oraz wytrzymałe, nawet w trudnych, Polskich warunkach. Stoły ogrodowe to miejsce, gdzie spotykają się domownicy, przestrzeń wspólnych zabaw z rodziną oraz spotkań z przyjaciółmi. W okresie letnim to najważniejsza część ogrodu – praktyczny element pełnego projektu tarasu. Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław – niezależnie od tego, czy szukasz mebli na terenie tych miast, czy jesteś z innego zakątka Polski, zapoznaj się z tym, co oferują Ci meble z egzotycznego drewna, szczególnie zaś eleganckie stoły ogrodowe.