Ławka Classic 150 cm

Cena:1 799,00 zł*

Dostępny

Opis:

Naturalne i surowe drewno, będące fundamentem konstrukcji tej ławki ogrodowej drewnianej podnosi jej uniwersalność, dzięki czemu może ona stać się doskonałym meblem do każdej aranżacji. Przestrzeń zewnętrzna wymaga wdrożenia odpowiedniego wyposażenia, dzięki któremu zyskuje nie tylko cech funkcjonalnych, lecz również staje się wysoce estetyczna.

Klasyczna ławka ogrodowa Classic 150 cm wykonana jest z drewna teakowego klasy B. Prosta, solidna konstrukcja oraz grube i masywne nogi zapewniają bardzo dobrą stabilność. Ergonomicznie wyprofilowane oparcie oraz siedzisko sprawiają, że na tej ławce komfortowo mogą wypoczywać trzy dorosłe, postawne osoby. Dokładny i fachowy montaż wszystkich poszczególnych elementów ławki na etapie jej fabrycznej produkcji sprawia, ze jest to wyjątkowo solidny mebel ogrodowy, który z pewnością posłuży Państwu przez wiele sezonów. Szczególne znaczenie w odniesieniu do tej ławki do ogrodu wykonanej z drewna ma jakość surowców - najlepsze drewno staje się bowiem gwarantem niezawodności i długoletniej satysfakcji z użytkowania.

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent?

Tą ławkę możesz zamówić z własną dedykacją.

Szczegółowe informacje:

tel. 667 603 330 lub e-mail info@teakmeble.pl

Szczegółowe informacje o naszych meblach mogą państwo uzyskać pisząc na adres e-mail: info@teakmeble.pl lub pod numerami telefonu: 667 603 330, 792 621 708.

* cena brutto + koszt dostawy

Podobne produkty