Ławka Marlborough/Lutyens 180 cm

Cena:2 999,00 zł*

Dostępny

Opis:

Klasyczny, subtelny i elegancki model ławki do ogrodu z drewna sprawdzi się w aranżacjach nawiązujących do delikatności i luksusu. Smukły kształt będzie harmonijnie współgrał z wiodącym zagospodarowaniem przestrzeni zewnętrznej. Pozornie delikatna, ta drewniana ławka ogrodowa cechuje się wysokim stopniem wytrzymałości i stabilności, będąc jednocześnie wyjątkowo obszerną. Najwyższej jakości drewno staje się gwarantem długoletniego użytkowania w niezmienionej formie, a komfort siedzenia sprzyja organizowaniu spotkań towarzyskich.

Marlborough/Lutyens – tradycyjna angielska ławka z duszą. Mało kto wie, że ten wyjątkowy model ławki ma swoją długą i ciekawą historię. Ławka została zaprojektowana na przełomie XIX i XX wieku przez Sir Edwina Lutyensa, jednego z najwybitniejszych angielskich architektów. Teakowa ławka Marlborough o długości 180 cm to idealna propozycja dla osób poszukujących wyjątkowego i nie tuznikowego mebla ogrodowego. Solidna konstrukcja ławki umożliwia komfortowy wypoczynek co najmniej czterem dorosłym osobom. Anatomicznie profilowane oparcie oraz długie i szerokie siedzisko zapewniają bardzo dobrą ergonomię. Ławka Marlborough nie wymaga dodatkowego skręcania ponieważ dostarczana jest do klienta w oryginalnym opakowaniu już jako gotowy do użytku produkt. Dokładny i fachowy montaż wszystkich poszczególnych elementów ławki na etapie jej fabrycznej produkcji sprawia, ze jest to wyjątkowo solidny mebel ogrodowy, który z pewnością posłuży Państwu przez wiele sezonów.Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga na którym znajduje się artykuł poświęcony tej wyjątkowej ławce.

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent?

Tą ławkę możesz zamówić z własną dedykacją.

Szczegółowe informacje:

tel. 667 603 330 lub e-mail info@teakmeble.pl

Wymiary ławki: Marlborough/Lutyens 180 cm
Szerokość zewnętrzna: 196 cm
Szerokość wewnętrzna siedziska: 170 cm
Głębokość siedziska: 47 cm
Wysokość siedziska: 45 cm
Wysokość oparcia: od 35 cm do 65 cm
Wysokość całkowita: 107 cm
Grubość nóg: 5 cm
Drewno: Teak B
Olejowany: Nie
Ilość osób: 4

Szczegółowe informacje o naszych meblach mogą państwo uzyskać pisząc na adres e-mail: info@teakmeble.pl lub pod numerami telefonu: 667 603 330, 792 621 708.

* cena brutto + koszt dostawy

Podobne produkty