Ławka Marlborough/Lutynes 120 cm

Cena:1 899,00 zł*

Dostępny

Opis:

Subtelność, smukłość i delikatność tej ławki do ogrodu wykonanej z drewna sprawiają, że staje się ona idealną propozycją wobec stonowanych aranżacji przestrzeni zewnętrznych. Cechując się naturalną surowością, ławki ogrodowe z drewna stanowią doskonałe rozwiązanie, podnoszące funkcjonalność i estetykę obszaru przed domem. Ciekawym modelem okazuje się prezentowana w tej ofercie ławeczka.

Ławka Marlborough 120 cm to nasza tegoroczna nowość, która stanowi uzupełnienie kolekcji angielskich ławek ogrodowych zaprojektowanych na przełomie XIX i XX wieku przez Sir Edwina Lutynesa. Anatomicznie wyprofilowane oparcie zdobione oryginalnymi wzorami oraz grube i solidne nogi to cechy charakterystyczne tego modelu ławki, obok której nie sposób przejść obojętnie. Wymienione aspekty tej ławki do ogrodu z drewna najwyższej jakości sprawiają, że jest ona wysoce komfortowa i elegancka, sprawdzając się w luksusowych designach.

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent?

Tą ławkę możesz zamówić z własną dedykacją.

Szczegółowe informacje:

tel. 667 603 330 lub e-mail info@teakmeble.pl

Wymiary ławki: Marlborough/Lutyens
Szerokość zewnętrzna: 135 cm
Szerokość wewnętrzna siedziska: 110 cm
Głębokość siedziska: 48 cm
Wysokość siedziska: 45 cm
Wysokość oparcia: 63 cm
Wysokość całkowita: 105 cm
Grubość nóg: 5 cm
Drewno: Teak B
Olejowany: Nie
Ilość osób: 2

Szczegółowe informacje o naszych meblach mogą państwo uzyskać pisząc na adres e-mail: info@teakmeble.pl lub pod numerami telefonu: 667 603 330, 792 621 708.

* cena brutto + koszt dostawy

Podobne produkty