Ławka Marlborough/Lutyens 150 cm kolor

Cena:3 499,00 zł*

Dostępny

Opis:

Ławki ogrodowe drewniane są coraz bardziej popularne wśród posiadaczy rekreacyjnych przestrzeni zewnętrznych - podnoszą ich użyteczność, gwarantując komfort wypoczynku. Propozycją cechującą się zaskakującym designem jest Marlborough/Lutyens - tradycyjna angielska ławka z duszą. Mało kto wie, że ten wyjątkowy model ławki ma swoją długą i ciekawą historię. Ławka została zaprojektowana na przełomie XIX i XX wieku przez Sir Edwina Lutyensa, jednego z najwybitniejszych angielskich architektów. Ekskluzywna drewniana ławka ogrodowa Marlborough to wyjątkowe arcydzieło indonezyjskiego rzemiosła. Każda ławka ogrodowa z kolekcji Marlborough produkowana jest ręcznie w indonezyjskich warsztatach rzemieślniczych, specjalizujących się w obróbce drewna teakowego. Grube masywne nogi oraz wysoka jakość wykonania to cechy charakterystyczne ławek Marlborough. Ławki do ogrodu wykonane z drewna najwyższej jakości sprawią, że ogród stanie się eleganckim miejscem. Prezentowana ławka ogrodowa drewniana sprawdzi się w aranżacjach podkreślających naturalność, jednocześnie wydaje się uniwersalnym elementem wystroju ogrodowych przestrzeni. Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, na którym znajduje się artykuł poświęcony tej wyjątkowej ławce.

Do naszych mebli oferujemy poduszki oraz pokrowce ochronne szyte pod indywidualne zamówienie Klienta.

Do produkcji naszych poduszek używamy wysoko gatunkowych materiałów wypełniających tj. pianki o dowolnej gęstości i twardości, granulatu, frytek z pianki, kulek silikonowych lub włókniny. Posiadamy szeroką gamę wzorów tkanin akrylowych oraz bawełnianych, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Szukasz nietypowej poduszki na swoje meble – my ją uszyjemy.

Do produkcji naszych pokrowców używamy wysoko gatunkowych materiałów tj. tkaniny poliestrowej impregnowanej, dodatkowo podklejonej PCV – całość o gramaturze 480/m2. Szyte nićmi poliestrowymi (podwójnym ściegiem). Wyposażone w kryte wodoodporną listwą tkaninową zamki – jeden lub dwa zgodnie z życzeniem zamawiającego. Posiadamy szeroką gamę kolorów, z których każdy znajdzie coś dla siebie.

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent?

Tą ławkę możesz zamówić z własną dedykacją.

Szczegółowe informacje:

tel. 667 603 330 lub e-mail info@teakmeble.pl

Wymiary ławki: Marlborough/Lutyens 150 cm
Szerokość zewnętrzna: 165,5 cm
Szerokość wewnętrzna siedziska: 142 cm
Wysokość siedziska: 44,5 cm
Wysokość całkowita: 104 cm
Drewno: Teak B
Olejowany: Nie

Szczegółowe informacje o naszych meblach mogą państwo uzyskać pisząc na adres e-mail: info@teakmeble.pl lub pod numerami telefonu: 667 603 330, 792 621 708.

* cena brutto + koszt dostawy

Podobne produkty