darmowa wysyłka

Ławka Java 150 cm

Cena:1 499,00 zł*

Dostępny

Opis:

Ławki ogrodowe drewniane to doskonałe rozwiązanie do każdej przestrzeni zewnętrznej - podnoszą nie tylko funkcjonalność ogrodu, lecz dodają mu jednocześnie unikalnej estetyki. Wykonane z najwyższej jakości surowca ławki do ogrodu z drewna stają się solidnymi i wytrzymałymi elementami każdego ogrodu.

Godna zainteresowania okazuje się klasyczna ławka ogrodowa Java 150 cm wykonana jest z drewna teakowego. Prosta, solidna konstrukcja oraz grube i masywne nogi zapewniają bardzo dobrą stabilność. Ergonomicznie wyprofilowane oparcie oraz siedzisko sprawiają, że na tej ławce komfortowo mogą wypoczywać dwie dorosłe, postawne osoby. Dokładny i fachowy montaż wszystkich poszczególnych elementów ławki na etapie jej fabrycznej produkcji sprawia, ze jest to wyjątkowo solidny mebel ogrodowy, który z pewnością posłuży Państwu przez wiele sezonów. Jednocześnie ta drewniana ogrodowa ławka najwyższej jakości zapewni niepowtarzalny efekt wizualny, stając się uniwersalnym uzupełnieniem wiodącej w ogrodzie aranżacji.

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent?

Tą ławkę możesz zamówić z własną dedykacją.

Szczegółowe informacje:

tel. 667 603 330 lub e-mail info@teakmeble.pl

Wymiary ławki: Java
Szerokość zewnętrzna: 150 cm
Szerokość wewnętrzna siedziska: 140 cm
Głębokość siedziska: 49 cm
Wysokość siedziska: 45 cm
Wysokość oparcia: 47 cm
Wysokość całkowita: 90,5 cm
Waga: 15
Drewno: Teak B
Olejowany: Nie
Ilość osób: 3

Szczegółowe informacje o naszych meblach mogą państwo uzyskać pisząc na adres e-mail: info@teakmeble.pl lub pod numerami telefonu: 667 603 330, 792 621 708.

* cena brutto + koszt dostawy

darmowa wysyłka

Podobne produkty